PATRIA REALITY s.r.o.
Železná 255, Liberec
(t) 485 101 401
(e) info@patriareality.cz
Výběrový filtr
  Rodinný dům
  Nájemní dům

  Prodej RD v Habarticích u Frýdlantu
Nabízíme k prodeji RD v Habarticích u Frýdlantu. Klidné, slunné místo. Zastavěná plocha 203m2. Kolem domu se nachází zahrada o velikosti 1288m2. Dům je po částečné rekonstrukci – nová okna, interiéry, částečně podřízlý,… 1.PP – sklep, 1.NP – obývací pokoj, obytná kuchyň, koupelna s WC, kůlna – využívaná nyní jako vinotéka. 2.NP - 2 pokoje, 3. NP – půda. V místě ČSAD. Dále odvoz autobusy do průmyslových zón. Dostupnost 10min do Frýdlantu, 35min Liberec. Dům je napojen na elektřinu, obecní vodu + vlastní studna, septik. Vytápění krbovými kamny s výměníkem na ÚT. Energetická třída: G.
cena   1 440 000
  Prodej RD ve Žďárku
Nabízíme k prodeji rodinný dům s garáží ve Žďárku 33. Dům je z roku 1991 a je ve výborném udržovaném stavu (po rekonstrukci jsou okna, vytápění, kuchyň). Skvělá dostupnost do Liberce, Turnova, Mladé Boleslavi. Krásné klidné místo na okraji Českého ráje. Okolo domu je udržovaná, slunná, rovinatá zahrada s jezírkem a vzrostlými stromy o velikosti 1233m2. Zastavěná plocha 170m2, užitná plocha cca 250m2. Dispozice: 1. NP – garáž, dílna, kotelna, místnost na dřevo/uhlí, koupelna, WC, komora (špajz) 2. NP – obývací pokoj, prostorná kuchyň, 4 pokoje, koupelna, WC, hala s vchodem na zahradu, 3. NP – rozlehlá půda. Vytápění domu: ústřední vytápění s kotlem se zásobníkem na uhlí - je téměř bezúdržbový. Dále kamna v hale domu. Ohřev vody bojlerem. Odpady jsou řešeny septikem s trativodem. Elektro 220/380. V místě je ČSAD s dostupností do Jenišovic, Turnova, Hodkovic n. M., Liberce …. Energetická třída: E. Hypotéku zařídíme.
cena   4 385 000
  Prodej RD ve Frýdlantu
Nabízíme k prodeji rodinný dům s garáží a kůlnou v blízkosti centra Frýdlantu, ulice Čapkova. Zastavěná plocha celkem 265m2, užitná plocha 160 m2. U domu je rovinatá udržovaná zahrada o velikosti 315m2. 1. PP - 3 sklepní místnosti 1. NP – prostorná kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj, pokoj, koupelna, WC 2. NP – 3 pokoje, pokoj s kuchyňskou linkou, koupelna, WC. 3. NP – půda. Dům je napojen na všechny sítě. Ústřední vytápění na plyn, ohřev vody bojlerem. Dům je v udržovaném stavu. Na oploceném pozemku je kůlna s garáží, dílnou a obyvatelnou místností s WC. Veškerá občanská vybavenost v místě. Energetická třída: G. Hypotéku zařídíme.
cena   1 987 500
  Prodej RD (chalupy) v Liberci - Hluboká
Prodej RD - chalupy v Liberci - Hluboké s pozemky o celkové výměře 3757 m2, zastavěno 140 m2. Dům se nalézá vysoko nad Libercem pod Ještědským hřebenem v místě s krásným výhledem na Jizerské hory a Liberec. Dispozičně řešeno jako prostorný 4+1. 1.PP: 3 sklepní místnosti, elektrokotel, kotel TP, elektr. bojler 1.NP: obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, ložnice, předsíň, koupelna s WC, garáž s dílnou mezipatro: WC podkroví: 2 velké pokoje, koupelna s WC, úložný prostor Ústřední vytápění elektrokotlem nebo kotlem na TP, v obývacím pokoji krbová kamna, v koupelnách doplňkové elektr. přímotopy. Dům napojen na vodu z lesní studánky, kanalizace do vlastní jímky. Velmi klidné místo uprostřed přírody. Energetická třída G.
cena   4 950 000
  Prodej RD v Jablonci nad Nisou - Vrkoslavice
Nabízíme k prodeji RD v Jablonci nad Nisou – Vrkoslavice n.N. (ul. Studentská 158). Klidné, slunné místo 200m od MHD. 1.PP – sklep s bojlerem a plynovým kotlem 1.NP - 2 pokoje, prostorná kuchyň, koupelna, samostatné WC, 2 garáže. Mezipatro: 2 pokoje, komora, balkon. 2.NP - 3 pokoje (v jednom možno zřídit kuchyňskou linku), koupelna, samostatné WC, komora. 3. NP – půda. Za domem se nachází rovinatá, slunná zahrada s kůlnou a vzrostlými stromy o velikosti 838m2. Veškerá občanská vybavenost v místě. Dům je napojen na všechny sítě. ÚT na plyn. Energetická třída: G.
cena   3 492 500
  Prodej RD v Jistebsku (Číškovice)
Nabízíme k prodeji novostavbu v obci Pěnčín - Jistebsko – Číškovice. RD na slunném, klidném místě s krásným výhledem na Krkonoše nedaleko Jablonce n. N. - cca 7 km. Přízemí: kuchyňský kout, obývací pokoj s jídelním koutem a krbovými kamny, ložnice, koupelna se spr. koutem a WC, technická místnost se vstupem do vytápěné garáže pro dva vozy, dílna, kotelna na tuhá paliva se zásobníkem, možnost vytápění i el. Patro: ložnice s koupelnou a WC, 2 šatny, dětský pokoj, koupelna s vanou a WC. Nad garáží možnost vybudování dalších obytných prostor o rozloze cca 80 m2. Po celém domě podlahové vytápění. Energetická třída B. Možnost převzetí stávající hypotéky s úrokovou sazbou 1,99%. Veškerá občanská vybavenost v obci Pěnčín vzdálené 2 km. Pro podrobnější informace zavolejte. S hypotékou pomůžeme.
cena   5 990 000