PATRIA REALITY s.r.o.
Železná 255, Liberec
(t) 485 101 401
(e) info@patriareality.cz
Výběrový filtr
  Rodinný dům
  Nájemní dům

  Prodej RD v Novém Městě pod Smrkem
Nabízíme k prodeji větší rodinný dům v Novém Městě pod Smrkem – ulice Havlíčkova. Dispozice domu: 1. PP – sklep 1. NP – obývací pokoj, kuchyň, koupelna, samostatné WC, prostorná garáž se 2-mi vjezdy. V zadní částí domu se nachází kůlna + bývalá stáj. 2. NP – 3 ložnice + velký obytný prostor a místnost připravená pro koupelnu. Dům je po částečné rekonstrukci – nová okna, ÚT na plyn v kombinaci s krbovými kamny, podlahy, kuchyň. Dům je okamžitě k bydlení. Zastavěná plocha domu je 282m2. Užitná plocha cca 400m2. U domu se nachází rovinatá oplocená zahrada o velikosti 1249m2. Klidné místo cca 10min od Frýdlantu s veškerou občanskou vybaveností. V okolí singltrekové tratě, koupaliště, lyžování a turistika.
cena   1 600 000
  Prodej RD v Jistebsku (Číškovice)
Nabízíme k prodeji novostavbu v obci Pěnčín - Jistebsko – Číškovice. RD na slunném, klidném místě s krásným výhledem na Krkonoše nedaleko Jablonce n. N. - cca 7 km. Přízemí: kuchyňský kout, obývací pokoj s jídelním koutem a krbovými kamny, ložnice, koupelna se spr. koutem a WC, technická místnost se vstupem do vytápěné garáže pro dva vozy, dílna, kotelna na tuhá paliva se zásobníkem, možnost vytápění i el. Patro: ložnice s koupelnou a WC, 2 šatny, dětský pokoj, koupelna s vanou a WC. Nad garáží možnost vybudování dalších obytných prostor o rozloze cca 80 m2. Po celém domě podlahové vytápění. Veškerá občanská vybavenost v obci Pěnčín vzdálené 2 km. Pro podrobnější informace zavolejte. S hypotékou pomůžeme.
cena   6 900 000
  Prodej domu s restaurací v Liberci, ul. Puškinova
Nabízíme k prodeji víceúčelový dům v Liberci – Pilínkov, ul. Puškinova 49. Jedná se o z části podsklepený dům vedený v KN jako objekt občanské vybavenosti. Zastavěná plocha objektu je přibližně 400 m2. Vytápění ÚT na TP. V 1. NP se nachází restaurace s hernou, sál částečně využívaný jako herna, skladovací a technické prostory, sociální zařízení a oddělená bytová jednotka 2+1 + samostatný pokoj. V 2. NP se nachází 2 bytové jednotky. Objekt je plně užíván a pronajat. Kolem domu se nachází oplocená zahrada o celkové ploše cca 900 m2, která z části slouží jako terasa pro restauraci.
cena   3 950 000